0552 634 01 52

SIKÇA SORULAN SORULAR

Youtube Hizmet Nedir?

Youtube Hizmet, Youtube üzerinde gelişmek isteyenler için destekleyici paketler sunan bir web sitesidir. İçerisinde izlenme, abone ve beğeni hizmetlerinin bulunduğu paketler ile Youtube kanalınızın gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

Youtube Hizmet Güvenli Mi?

Youtube Hizmet platformu üzerinde satışa sunulan tüm hizmetler kurumsal ve faturalıdır. Site üzerinde girdiğiniz tüm bilgiler SSL şifreleme ile korunur. Ödeme altyapısı olarak Türkiye'nin önde gelen isimlerinden biri olan PayTR ile kredi kartı, banka kartı, havale ve EFT ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Satın almak istediğiniz hizmeti seçin ardından sipariş için gerekli link istenilecektir. Bu bilgiyi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Ardından satın almak istediğiniz miktarı siz kendiniz belirleyeceksiniz ve hemen işleminizi kolaylıkla tamamlayacaksınız.

Kayıt Olmam Gerekiyor Mu?

Youtube Hizmet kayıt gerektirmeyen ve anlaşılması kolay bir web sitedir. Satın aldığınız işleme göre kanal linki ya da video linki girmeniz yeterli olacaktır.

İzlenmeler Saat Olarak Yansıyacak Mı?

İzlenmelerden videolara görüntüleme geleceği gibi saatte gelecektir. İzleyiciler videonuzda minimum 30 saniye maksimum 5 dakika duracaktır. Yani her 1 adet izlenme 30 saniye ila 5 dakika arası izlenme süresi kazandırır.

Satın Aldıktan Sonra Yapmam Gereken Nedir?

Hizmetimizi satın aldıktan sonra sizin yapmanız gereken hiçbir durum yoktur. Gönderileri kanalınızdan ve Youtube Studio Beta üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca sipariş durumunuzu "siparişlerim" sekmesinden de takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımın Şifresi Gerekiyor Mu?

Youtube Hizmet ile yaptığınız alışverişlerde herhangi bir sosyal medya hesap şifresi istenmemektedir. Sadece sizden istenilen video linki veya hesap linki gibi ulaşılabileceğimiz bağlantılar olmalıdır.

Satın Aldığım Paketlerde Düşüş Olur Mu?

Youtube Hizmet üzerinde sunulan tüm hizmetler için altyapımız her gün güncellenmekte ve testler yapılarak güvenlik maksimum seviyede tutulmaktadır. Buna rağmen düşüş olması durumunda 30 günlük telafi garantisi ile %20'nin üzerindeki düşüşler ücretsiz telafi edilmektedir.

Satın Aldığım Paketler Kanalıma Spam Durumu Yaratır Mı?

Paketlerimiz organik olarak gözüktüğü için Youtube tarafında herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Güncel ve testi sürekli olarak yapılan altyapımız ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Birden Fazla Sipariş Satın Alabilir Miyim?

Youtube Hizmet üzerinden aynı paketi dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Birden çok paketi sepete ekleyerek daha hızlı ve kolay alışveriş imkânı sunuyoruz.

Hafta Sonu Siparişler İşleme Alınıyor Mu?

Youtube Hizmet üzerinden alacağınız paketler analiz edildikten sonra otomatik olarak işleme alınmaktadır. Bu yüzden dilediğiniz zaman paket satın alabilirsiniz.

WhatsApp