0552 634 01 52

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

FİYAT

1000 Saat / 500₺

GERÇEK İZLEYİCİLERİzlenme süresi için gönderilen izlenmelerin tamamı gerçektir.

GÖNDERİM 1-5 GÜN İÇERİSİNDE TAMAMLANIRİzlenme süresi 12-72 saat içerisinde başlar ve 1-5 gün içerisinde tamamlanır, verilerin analize yansıması 1 hafta kadar sürebilir.

HIZLI YÜKSELİŞİzlenme süresinde saat problemini hızlıca ortadan kaldırmak için ideal hizmettir.

DÜŞÜŞ YOK - 30 GÜN TELAFİ GARANTİSİ VARDIRİzlenmelerde düşüş olmaz, olduğu takdirde 30 günlük garanti kapsamında %20'nin üzerindeki düşüşler için ücretsiz telafi gönderimi sağlanacaktır.

MİN 1.000 | MAX 5.000 ADET ALABİLİRSİNİZTek seferde minimum 1.000 maksimum 5.000 izlenme satın alabilirsiniz, izlenmeler tamamlandıktan sonra tekrar alım yapabilirsiniz.

100% GÜVENLİ / SSL ÖDEME Girdiğiniz tüm bilgiler 256 bit SSL ile şifrelenir ve %100 güvenli ödeme ortamı oluşturulur.

TOPLAMLAR: 0 ₺
SİPARİŞ FATURA ÖDEME
1 adet 3-4 saat uzunluğunda video gereklidir, satın alırken bu videonun linkini giriniz.

İzlenme Süresi Nedir?

İzlenme süresi, Youtube'da videonuza giren kullanıcıların videoda kalma süresi olarak tanımlanabilir. Bu kapsamda 10 dakikalık bir videonuz varsa ve videoya giren kullanıcı bu videonun tamamını izliyorsa, bu izleyici size 10 dakikalık bir izlenme süresi kazandıracaktır.

Gerçek İzleyiciler

İzlenme sürenizi arttırmak için belirlediğiniz bir videoya izleyici gönderimi yapılmaktadır. İzlenme süresi satın al hizmetinde kullanılan izlenmelerin tamamı gerçektir. Çoğu satıcı gerçek izlenmeler yerine bot izlenmeler göndermektedir, bu durum kanalınıza zarar verebilir hatta kapanmasına sebep olabilir, bu nedenle satın aldığınız platformlarda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Garantili Çözümler

İzlenme süresinde gönderilen izlenmelerde düşme ya da silinme problemi olmamaktadır, yine de herhangi bir olasılığa karşı %20'nin üzerindeki düşüşler 30 günlük telafi garantisi kapsamında ücretsiz tekrar gönderim ile telafi edilecektir.

Neden İzlenme Saati Almalıyım?

Youtube'da para kazanmak için belirli koşullar bulunmakta, bunlardan bir tanesi de 4000 saat koşulu. Eğer son 12 ay içerisindeki izlenme süresi oranınız 4000 saatin altında ise, Youtube'da para kazanmanız mümkün değil. Bu koşulu hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamak için izlenme süresi hizmetimizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İzlenme Süresi Kanalıma Zarar Verir Mi?

İzlenme süresi hizmetinde gönderilen izleyicilerin tamamı gerçektir, bu nedenle kanalınıza herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Aksine videonuz üzerinde etkileşim artacağı için kanalınız için yükseliş etkili olacaktır.

İzlenme Süresi Ne Zaman Tamamlanır?

İzlenme süresi gönderimi 12-72 saat içerisinde başlamaktadır. Tamamlanması 1-5 gün kadar sürebilir. Bu zaman aralığı işlem yoğunluğuna göre kısalabilir ya da uzayabilir. Verilerin analize yansıması 1 hafta kadar sürmektedir.

7/24 Otomatik Siparişler

Youtube Hizmet üzerinden aldığınız tüm hizmetlerde siparişler otomatik olarak işleme alınmaktadır, bu sayede yeni videolarınızda gecikme yaşanmadan hızlı bir şekilde gönderim sağlanacaktır. Yani dilediğiniz saat ve dakikada alım yapabilirsiniz.

100% Güvenli Ödeme Altyapısı

Youtube Hizmet üzerinde yapacağınız tüm işlemlerde bilgileriniz 256 bit SSL ile şifrelenir ve korunur. Platformumuz üzerinden kredi kartı, banka kartı, havale ve EFT gibi ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

WhatsApp